top of page

HAKKIMIZDA 

PHOTO-2021-05-20-11-03-00.jpg

EUROGEN bir SIMSEK Grup Şirketidir.
SIMSEK Grup Şirketi 2004 yılında TÜRKİYE / Adana şehrinde kuruldu.
EUROGEN Generator 5.000 metrekare tesis ve 60 personele hizmet vermektedir.
EUROGEN Generator, enerji üretimi alanında Türkiye'nin önde gelen uzman markalardan biridir.

EUROGEN Generator  dünya çapındaki enerji üretimi endüstrisinde bilgi birikimi ve pratik bilgi birikimine sahip son derece deneyimli ve nitelikli personele sahiptir. Kurum içi bir T.R tasarım ekibi, çeşitli motor / alternatör kombinasyonları, ana güçten otomatik güç kesintisine kadar olan kontrol sistemleri ve yedek güç sistemleri için otomatik senkronizasyon ve paralel çalışma  imkanı sunan statik ve treyler monteli setleri, hava koşullarına dayanıklı ve akustik kabinlerin yanı sıra ISO belgeli konteyner tipi Jeneratör setleri kapsayan eksiksiz bir ek donanım yelpazesi de mevcuttur.
EUROGEN Generator  müşterilerine en son endüstri standartlarına göre üretilmiş kaliteli ürünler sunmak için çalışmaktadır.

EUROGEN Generator  ürünleri, üretimin her aşamasında uluslararası standartlara uygun olarak gerçekleştirilen en yüksek standartlara uygundur. Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi, doğru davranış ve iş ahlakından ayrılamaz. daima müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayan ürünler sunar - aşırı çalışma, üretim veya iklim koşullarında çalışma kanıtlanmış bir sicili ile kurulumu kolay yüksek kaliteli çözümler üretir.

MİSYONUMUZ

Misyonumuz;

yurt içinde ve yurt dışında üretim ve hizmet sağlayıcıları ile nihai tüketicilerin faaliyetlerinin ve konforlarının aksamaması için gerekli elektrik enerjisi ihtiyaçlarını uygun fiyatta, üstün kalitede ve mevzuata uygun, güvenilir ürünler ile karşılamaktır.

VİZİYONUMUZ 

Vizyonumuz;

“önce insan” felsefesinden, firma güvenilirliğinden ve ürün kalitesinden ödün vermeden, bilgi ve teknolojinin önemini özümsemiş, yetkin ve yaratıcı kadromuzla gelişen standartları takip ederek yatırımlarımızı sürdürüp dünyanın önde gelen enerji üreticilerinden biri olmaktır ve daima geleceğe yatırım yapmaktır .

bottom of page