top of page

SATIŞ SONRASI HİZMETLER 

Yedek Parçalar, Satış Sonrası Servis ve Kurulum

Satış Sonrası Hizmetler birimimiz, son teknoloji gelişmelerini yakından takip ederek iş süreçlerinde son teknoloji malzeme ve ekipmanları kullanmaktadır. Teknik kadromuz, bu alanda teorik ve pratik eğitimlerini tamamlamış deneyimli uzmanlardan oluşmaktadır.  Sürdürülebilir kalite standartlarını yükseltme konusunda gereklilik olduğuna inanan şirketimiz  teknik bilgi seviyesini yükselterek her zaman müşterilerine “en kaliteli hizmet“i sunmayı hedeflemiştir.

Jeneratör setiniz kurulduğunda size yıllarca sorunsuz hizmet sunabilmesi için güvenilir bir destek gereklidir.

EUROGEN yedek parça ve servis departmanı, jeneratör setinizi birinci sınıf durumda tutmak için gerekli tüm yedek parça ve servis hizmetini müşterilerimize sunmaktadır .

 

Müşteriler bir kurulum servisine ihtiyaç duyuyorsa, EUROGEN servis biriminizin doğru bir şekilde monte edildiğinden emin olmak için montaj ekibinin tüm uzmanlığını sağlayabilir. Havalandırma hava akımı, egzoz basıncı, yakıt sistemleri ve makine dairesi düzenleri dahil kurulumun tüm yönleriyle ilgili tavsiyeler verilebilir. Kısacası EUROGEN tam bir kurulum ve satış sonrası paket sunabilir.

 

5kva'dan 3000 kva'ya kadar dizel tahrikli jeneratör setleri. Yüksek eğitimli tasarım mühendisleri, müşterilerin kesin gereksinimlerini karşılamak için jeneratör setleri ve kontrol sistemleri tasarlamak için en son teknolojiyi kullanır. EUROGEN jeneratör setleri, hastanelere, fabrikalara, ofislere, şantiyelere, hava alanlarına, bankalara, telekomünikasyon sistemlerine veya güvenilir gücün gerekli olduğu her yere asıl veya bekleme gücü sağlar.

PerkinsParts.jpg
Perkins Diesel.jpg
Eurogen Alternator
bottom of page